Milteliniai dažai, dažymo įrengimai, miltelinio dažymo įranga, matavimo prietaisai, smėliavimo įrengimai, smėliavimo aparatas, abrazyvinės medžiagos, stiklo abrazyvas.
  į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus - About Us » Naujienos
Antibakteriniai milteliniai dažai


„RIPOL Bacteri ag“ technologija garantuoja greitą, efektyvią ir ilgalaikę antimikrobinę medžiagų apsaugą. Geros ir blogos bakterijos yra gyvenimo faktas ir jos yra aplink mus. „RIPOL Bacteri ag“ antimikrobinėse dangose ​​naudojami sidabro jonai, kurie padeda sustabdyti mikrobų augimą milteliniu būdu padengtame paviršiuje. Jie buvo sukurti siekiant užtikrinti antimikrobinę apsaugą ilgą laiką įvairiose srityse, įskaitant ligonines, kūno rengybos įrangą, vonios kambarius, laboratorijas, mokyklas, vaikų priežiūros įstaigas, žaidimų aikšteles, turėklus, viešojo transporto ir didelio naudojimo zonas.
Išbandytas ir atitiktis „RIPOL Bacteri ag“ veiksmingumas nuo daug atsparių mikrobų buvo išbandytas pagal JIS Z 2801-2010, atitinkantį tarptautinį standartą ISO 22196: 2007. Tyrimų ataskaitose nustatyta, kad Staphylococcus aureus ir Escherichia coli bakterijų aktyvumas sumažėjo iki 99,9% ant bakteri ag milteliniu būdu padengto apsauginio paviršiaus.
„RIPOL Srl international@ripol.com“ - www.ripol.com
antimikrobinės miltelių dangos
Kaip tai veikia ? „RIPOL Bacteri ag“ miltelių dangoms naudojami specialūs receptai, kurie lėtai atpalaiduoja sidabro jonus esant drėgmei. Sidabro jonai trukdo ląstelių membranoms slopinti daugelio tipų mikroorganizmų kvėpavimą ir augimą. Sidabro jonai yra tausojantys aplinką, ir įrodyta, kad sidabras siūlo apsaugą be didelio toksiškumo žmonėms ar gyvūnams. „RIPOL Bacteri ag“ antimikrobinių miltelių dangą galima įsigyti visose dervos chemijos priemonėse ir visomis spalvomis, faktūromis ir blizgesiu.
 

 
 
Antistatiniai ir laidūs dažai

Antistatiniai ir laidūs dažai

plačiau
 
MED serifikuoti dažai

Milteliniai MED srtifikuoti dažai jūros klimatui.

plačiau
 
Corrocare gruntas

RIPOL-CORROCARE-ABP antikorozinis gruntas

plačiau
 
MiIltelinių dažų purkštuvai Start

Purkštuvai Start 50. Start 60

 Elektrostatinaiai purkštuvai Start skirti smulkių ir vidutinių apimčių gamybai su dažnai keičant spalvas 

Privalumai"СТАРТ-50":

Paprastas ir patikimas naudojimas ;
Nedidelė kaina;
Nedidelis svoris;

Techniniai parametrai
Maitinimo įtampa V, Hz    220, 50
Itampa elektrode kV   70
Srovė мкА,   100
Oro slėgis, mpа 0,02-0,1
 

plačiau